ساخت لایت باکس

ساخت لایت باکس انواع مختلفی دارد و مراحل نصب هرکدام متفاوت است.
لایت باکس فراهان در ساخت و تولید محصولات لایت باکس تخصص چند ساله دارد ، برای اینکه شما بتوانید یک لایت باکس بسازید اول باید یک طرح از تبلیغات خود داشته باشید.
یک نکته برای طراحی پوستر تبلیغاتی وجود دارد که باید به آن دقت بیشتری داشته باشید ، درون قاب لایت باکس لامپ های LED تعبیه شده است و هنگامی که پوستر تبلیغاتی شما بر روی آن قرار می گیرد بسیار شفاف تر می شود و هنگامی که پوستر تبلیغاتی شما بر روی لایت باکس نصب می شود باعث می شود کار تبلیغاتی شما شفاف تر از طراحی شما دیده شود و دلیل آن می تواند استفاده از رنگ های شفاف در طراحی و یا لامپ های تعبیه شده در لایت باکس باشد.

ساخت لایت باکس
برای اینکه بتوانید پوستر تبلیغاتی خود بر روی لایت باکس نصب کنید باید میزان رنگ پوستر خود را کاهش دهید.
طراحی پوستر تبلیغاتی لایت باکس یک امر تخصصی است و باید در طراحی آن همه نکات را در نظر گرفت زیرا هنگام اشتباه در نور پردازی پوستر و یا ابعاد آن می تواند هنگام نصب مشکلات زیادی به وجود آورد.
پس هنگام طراحی باید به نورپردازی و ابعاد توجه زیادی داشته باشید، هنگامی رنگ پوستر تبلیغات تیره است و از حالت روشن و شفاف خارج شده باشد اماده نصب می باشد.
تیره کردن پوستر به دلیل وجود لامپ های موجود در لایت باکس است زیرا هنگام تابیدن نور بر روی پوستر کار تبلیغاتی شما بسیار روشن تر می شود بنابراین باید پوستر تبلیغاتی خود را تیره طراحی کنیم.
حال هنگامی که پوستر تبلغاتی را تیره طراحی کردیم اماده نصب بر روی سازه نصب می باشد و هنگام روشن نمودن لایت باکس کیفیت رنگ بهتری داشته و بسیار خوانا و زیبا به چشم می آید.