لایت باکس در استان تهران

ساخت لایت باکس در استان تهران

لایت به معنای نورانی و باکس به معنای جعبه و به طور کلی لایت باکس به مفهوم جعبه نورانی خواهد بود . به این نوع تابلوها بک لایت به معنای پشت نور دار هم گفته می شود. بک لایت نام متریال چاپی نیز هست که بیشتر برای فضاهای داخلی کاربرد دارد و از لحاظ کیفیت بسیار عالی خواهد بود (چرا که می توان با رزیلوشن 300 چاپ نمود بر خلاف چاپهای فضای خارجی که با رزیلوشن 72 و نهایتا 100 خواهند بود) ولی چاپ بک لایت از لحاظ استحکام در برابر گرما ،سرما و آب نامناسب است و برای این مشکل هم می توان از لمینت (روکش نازک پلاستیکی) استفاد نمود که تا حد قابل قبولی این مشکل را رفع می نماید.

ساخت لایت باکس در استان تهران

تابلوهای لایت باکس یا بک لایت سازه هایی هستندکه مدیای چاپ را در قالب یک باکس آلومینیوم، پلکسی گلاس، کامپوزیت، چوب و یا غیره در معرض نمایش قرار می دهند. لایت باکس های تبلیغاتی بدون روشنایی و یا با روشنایی قابل استفاده و ساخت می باشند.این سازه ها در عکاسی ها و فروشگاه ها به دلیل کیفیت بالای چاپ بک لایت بکار رفته و روشنایی آن از هواداران بسیاری برخوردار است درحال حاضر لایت باکس آلومینیومی در این مجموعه در 2 سایز 13 سانتی و 9 سانتی قابل عرضه می باشند که نور این لایت باکس ها هم از نوع میکرو اس ام دی یا مهتابی به درخواست مشتری تامین میشود.

تابلو های لایت باکس برای رستورانها، فروشگاهها، متروها، فرودگاهها، ترمینالها، سینماها و بطور کلی تمامی سالنهای اجتماعی مورد استفاد قرار می گیرد.

جهت سفارش و ساخت لایت باکس در استان تهران می توانید با شماره 3498298-0912 تماس بگیرید.